To Bank On Time. Solution By Innovation
+370 600 11621
EN LT

NANO. NAUJOS KARTOS BANKINĖ SISTEMA

nano logo ekranamsATEITIES BANKININKYSTĖ ŠIANDIEN

NANO yra naujos kartos bankinė informacinė sistema, sukurta modernios bankininkystės ir naujausių technologijų pagrindu.

NANO bankinė sistema yra orientuota į verslo procesus ir paslaugas. Joje yra pilnai realizuoti pagrindiniai bankiniai moduliai ir produktai, užtikrinantys kasdienės bankininkystės paslaugų automatizavimą (klientų santykių valdymo, sąskaitų valdymo, indėlių, kreditavimo, mokėjimo kortelių, ir kt.), bei finansinių operacijų apskaitą.

NANO bankinėje sistemoje įgyvendintas multivaliutiškumas, daugiakalbiškumas, skirtingų laiko zonų palaikymas teikiant paslaugas klientams 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

NANO yra pilnai modulinė sistema. Moduliai yra pilnai atskirti ir nepriklausomi vienas nuo kito, todėl gali būti diegiami, integruojami ir palaikomi pagal individualius banko poreikius. Tai leidžia bankui efektyviai ir greitai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių klientų poreikių ir rinkos pokyčių, lengvai perkomponuojant ir kuriant naujus verslo procesus.

NANO sistema buvo kuriama naudojant atvirus standartus ir technologijas. Sistema yra pritaikyta debesijos kompiuterijai ir yra nepriklausoma nuo konkrečios platformos, kurioje ji gali veikti.

Sistemos saugumas atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus. Visi vartotojo veiksmai fiksuojami sistemoje be galimybės juos modifikuoti ar pašalinti. Palaikomas pilnas vartotojų veiksmų atsekamumas ir auditas. Sistemoje užtikrinama saugi vartotojų autorizacija ir autentifikacija panaudojant įvairaus lygio saugumo priemones.